Pobierz odtwarzacz Adobe Flash

Zawartość tej strony wymaga nowszej wersji
programu Adobe Flash Player.

Duet Monika Luberda

Miechów-Charsznica
ul. Kolejowa 20
(budynek OSP w Charsznicy)
32-250 Charsznica
tel. 784 507 495
e-mail: biuro@duetimprezy.pl

zobacz na mapie
OfertaChrzciny

Chrzciny to pierwsza okazja, aby hucznie uczcić pojawienie się nowego członka rodziny. Szczęśliwym rodzicom, którzy powierzyli nam większość spraw związanych z organizacją przyjęcia, pozostaje już tylko cieszyć się maleństwem, spotkaniem w rodzinnym gronie i miłą atmosferą.

Przyjęcia komunijne

Wszyscy rodzice chcą, aby w dniu I Komunii Św. ich pociechy wyglądały i czuły się wyjątkowo. Uroczysty charakter tej szczególnej chwili podkreśli wspaniałe przyjęcie zorganizowane przez naszą firmę, którego głównym bohaterem będzie Państwa dziecko.

Przyjęcia weselne

Wesele to szczególna uroczystość, którą Państwo Młodzi, cała rodzina i znajomi wspominają przez długie lata. Ważne jest, aby wszyscy goście czuli się wyjątkowo i aby obok wspaniałej zabawy mogli zakosztować rozkoszy podniebienia. Pomagamy zadbać o każdy szczegół, bez względu na rozmach imprezy, zgodnie z oczekiwaniami Młodej Pary.

Bale i zabawy

Urodziny, imieniny, rocznica, bal sylwestrowy... Z przyjemnością zorganizujemy każdą imprezę. My zajmiemy się zaopatrzeniem, cateringiem i dekoracją a Państwo... dobrą zabawą!


Momentografia.pl


Galeria

A oto nasze najnowsze realizacje!

img
img
img
img
dalej